spot_img

ذات صلة

جمع

Jak najít ten správný psí pelíšek v široké nabídce?

Psí pelech patří do základní výbavy našeho čtyřnohého kamaráda,...

Zdravotní matrace 140×200: Klíč k pohodlnému a zdravému spánku

Zdravotní matrace 140x200 představují ideální řešení pro ty, kteří...

Vytvořte si na balkoně svou oázu klidu!

Určitě to znáte: Přijedete po dlouhém pracovním či školním...

Inspirujte se svěžími balkony!

Osobní pocit z každé domácnosti je značně ovlivněn jeho...

Vyplatí se zrekonstruovat byt za účelem jeho výhodnějšího prodeje

Při prodeji nemovitosti, konkrétně staršího bytu, se často zamýšlíme...

Fantastický vynález do domácnosti. Probudí vás šálek kávy

I vy patříte k lidem, kteří si ráno bez pořádného šálku kávy neumí představit? Nebo máte dokonce problém vůbec vstát z postele, dokud nedostanete svou dávku kofeinu? Tak tento vynález je přesně pro vás. Anglický designér vymyslel originální budík, který vás vzbudí a hned vám naservíruje šálek oblíbené kávy.

Joshua Renouf absolvent Nottingham Trent University navrhl důmyslný přístroj zvaný Barisieur, který si oblíbí každý milovník kávy. Jedná se totiž o budík a kávovar v jednom.

Probudí vás cinkání a vůně kávy
Je vytvořen tak, aby uživatele ráno vzbudil jemným cinkáním kuličkových ložisek z nerezové oceli. Ložiska se dají do pohybu díky indukčnímu ohřevu, a tak se voda dostane k varu.

Namísto nepříjemného drnčení a vyzvánění tradičního budíku vás bude, podle designéra, budit příjemný zvuk a navíc budete den začínat vůní lahodné kávy. Jediné, co musíte udělat, je naplnit večer před spaním budík vodou, kávou a cukrem. Autor tvrdí, že to podporuje rituál před spaním a dává to tělu signál, že je čas k odpočinku a relaxaci.

Ráno si tak můžete jednoduše vychutnat kávu ještě v posteli, aniž byste museli vstát, nebo si ji můžete vzít sebou na cesty. Tento přístroj vám navíc ušetří čas, který byste jinak strávili v kuchyni přípravou kávy.

Autor produktu věří, že se mu jej co nejdříve podaří dostat na trh a stane se pro lidi dostupný. Odhadovaná maloobchodní cena Barisieur je 200 liber (cca 250 eur).

spot_imgspot_img