spot_img

ذات صلة

جمع

Vytvořte si na balkoně svou oázu klidu!

Určitě to znáte: Přijedete po dlouhém pracovním či školním...

Inspirujte se svěžími balkony!

Osobní pocit z každé domácnosti je značně ovlivněn jeho...

Vyplatí se zrekonstruovat byt za účelem jeho výhodnějšího prodeje

Při prodeji nemovitosti, konkrétně staršího bytu, se často zamýšlíme...

Žaluzie zkrotí slunce. Vyberte si ty správné

Žaluzie patří mezi nejpopulárnější stínící techniku, díky své schopnosti...

Úžasný pohádkový domeček. Muž ho postavil za 6 500 €

Kdo by netoužil po levném, ale krásném a útulném...

Udělejte dětem ze schodů skluzavku rychle a jednoduše

Když je ošklivé počasí, ale vaše děti chtějí jít stůj co stůj na hřiště, tak toto je jednoduchá pomoc, jak jim to dopřát a nevytáhnout přitom paty z domu. Skluzavku jim můžete vytvořit i doma na schodech. S tímto vynálezem je to jednoduché a přitom bezpečné.

Jmenuje se SlideRider a jeho designérkou je Trisha Cleveland. Svůj nápad prezentovala prostřednictvím webové stránky Quirky.com, která pomáhá lidem uvést jejich nápady do úspěšného konce a realizovat je. Trishin nápad zaujal a její skluzavka nyní způsobila boom na internetu, a to nejen mezi dětmi, ale také mezi dospělými.

V současné době je SlideRider teprve ve fázi protoypu. Je složen z více skládacích rohoží, které jsou vytvořeny z pevné pěny. Ta je obalena pevnou potahovou látkou. Poslední rohož je měkká, aby přistání nebyla bolestivá a děti nevyletěly ven. Po bocích se nacházejí bezpečnostní mantinely, aby děti při skluzu nenarazily do zábradlí.
Skvělý nápad do domu: Udělejte dětem ze schodů skluzavku rychle a jednoduše

Ideální hračka pro děti i dospělé
Trisha říká, že tato pomůcka je ideální pro deštivé dny, lze ji však použít i venku na kopci. Navíc je velmi praktická a lze ji snadno skladovat. Dá se jednoduše poskládat a odložit. Nezabírá přitom mnoho místa. Zatím je to sice jen prototyp, ale plně funkční. Quirky.com předpokládá, že cena této novinky se bude pohybovat od 45 do 95 dolarů (33 – 70 eur).

Okamžitě, jak byl SlideRider představen veřejnosti, získal si velmi pozitivní ohlasy. Na novinku se těší nejen děti, ale také jejich rodiče, kteří si ji chtějí pořídit i sami pro sebe. Mnozí o ní říkají, jak o skvělé hračce pro děti i dospělé.

spot_imgspot_img