Domů Zahrada Udělejte dětem ze schodů skluzavku rychle a jednoduše

Udělejte dětem ze schodů skluzavku rychle a jednoduše

0

Když je ošklivé počasí, ale vaše děti chtějí jít stůj co stůj na hřiště, tak toto je jednoduchá pomoc, jak jim to dopřát a nevytáhnout přitom paty z domu. Skluzavku jim můžete vytvořit i doma na schodech. S tímto vynálezem je to jednoduché a přitom bezpečné.

Jmenuje se SlideRider a jeho designérkou je Trisha Cleveland. Svůj nápad prezentovala prostřednictvím webové stránky Quirky.com, která pomáhá lidem uvést jejich nápady do úspěšného konce a realizovat je. Trishin nápad zaujal a její skluzavka nyní způsobila boom na internetu, a to nejen mezi dětmi, ale také mezi dospělými.

V současné době je SlideRider teprve ve fázi protoypu. Je složen z více skládacích rohoží, které jsou vytvořeny z pevné pěny. Ta je obalena pevnou potahovou látkou. Poslední rohož je měkká, aby přistání nebyla bolestivá a děti nevyletěly ven. Po bocích se nacházejí bezpečnostní mantinely, aby děti při skluzu nenarazily do zábradlí.
Skvělý nápad do domu: Udělejte dětem ze schodů skluzavku rychle a jednoduše

Ideální hračka pro děti i dospělé
Trisha říká, že tato pomůcka je ideální pro deštivé dny, lze ji však použít i venku na kopci. Navíc je velmi praktická a lze ji snadno skladovat. Dá se jednoduše poskládat a odložit. Nezabírá přitom mnoho místa. Zatím je to sice jen prototyp, ale plně funkční. Quirky.com předpokládá, že cena této novinky se bude pohybovat od 45 do 95 dolarů (33 – 70 eur).

Okamžitě, jak byl SlideRider představen veřejnosti, získal si velmi pozitivní ohlasy. Na novinku se těší nejen děti, ale také jejich rodiče, kteří si ji chtějí pořídit i sami pro sebe. Mnozí o ní říkají, jak o skvělé hračce pro děti i dospělé.

Exit mobile version